купити в Україні та Києві.
blank
Дорогі Українці! На жаль, у зв’язку з тимчасово складною ситуацією у нашій країні, інтернет-магазин та магазин в м. Київ не працюють. Усім миру!!!

Про нас

DUKA раніше

Історія бренду почалася в 1920 році, тоді шведський торгівець Hjalmar Blomkvist відкрив свій найперший магазин в маленькому шведському містечку Linköping, пропонуючи скло, порцеляну і кухонне приладдя. Він вирішив назвати свій магазин DUKA, що в літературному перекладі зі шведської означає «накривати на стіл».

Магазин почав користуватись попитом, тому Blomkvist відкрив ще магазини в інших шведських містах. Коли Hjalmar вирішив вийти на пенсію, він продав свою постійно зростаючу компанію і решту життя провів в тихому і спокійному місці в сільській місцевості в Швеції.

З появою нового власника, DUKA продовжила своє подальше зростання, і з часом стала добре впізнаваним брендом в Скандинавії. Незабаром вона стала асоціюватися з чудовим сервісом і винятковою якістю товарів, що продаються. Таким чином, маленька шведська компанія почала набувати свого сучасного вигляду.

DUKA зараз

У 1999 році DUKA розпочала свою діяльність у Варшаві, яка розташована в самому серці Європи і ідеально підходить в якості штаб-квартири великої компанії. На даний момент у компанії більше 60 магазинів, розташованих в кращих торгових центрах Польщі. Компанія постійно шукає нові можливості розвитку, задає напрямок розширення і не зменшує темп, йдучи в ногу з часом. Поєднання багаторічних традицій із сучасним підходом дозволяє швидко реагувати на нові виклики, які ставить 21 століття.

Концепція Kitchen Life

Ми знаємо, що кухня – це не тільки кімната, де ми готуємо, їмо або миємо посуд. Це також місце, де зосереджене сімейне життя. Тут ми працюємо, відпочиваємо, граємо з дітьми і зустрічаємося з друзями. Ідея Kitchen Life підтверджує роль кухні як найважливішого приміщення в будинку, де ми зміцнюємо зв’язки і проводимо час разом. Це також відображається в розроблених нами продуктах. Сподіваємося, що наша пропозиція, заснована на сучасному стилі приготування і сервірування столу, буде не менш надихаючою для вас!

DUKA в Україні

З 27 квітня 2020 року DUKA офіційно з’явилася в Україні. І вже 13 серпня стартували перші продажі в онлайн магазині. В Україні ТМ DUKA представляє сімейна пара в особі Костянтина і Євгенії та поки невеликого, але постійно зростаючого колективу. Цінності закладені Hjalmar Blomkvist в 1920 році повністю поділяємо і підтримуємо. Плануємо інтенсивно розвиватися і радувати наших клієнтів все новими і новими колекціями, які створюються європейськими дизайнерами і сміливо можуть називатися сучасними, надихаючими і функціональними.